Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... scchimbare adresa de email
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

scchimbare adresa de email

Buna ziua!

Cum as putea sa-mi schimb adresa de email din "informatii personale" cea unde primesc a
Ai in profilul tau un buton "editeaza informatii personale"
Buna ziua,

In acest moment, schimbarea adresei de mail nu este posibila decat daca va schimbati contul.

In curand, speram sa oferim si posibilitatea schimbarii emailurilor asociate contului.
oki, eu nu pot s -o schimb .. am si incercat .. dar un administrator ar putea!? ideea e ca i-am facut cont sotiei (avocat) dar am dat la mail-ul meu ca sa pot configura contul.. e-mail-ul ei apare in profil.. doar ca eu primesc alertele si mesaje adresate ei..
Mentionez ca gabiv2 e contul meu .. daca poate sa ma ajute un admin.. va dau si contul ei cu mail-ul dorit.

Multumesc!

gabiv2, utilizator
Imi pare rau, un administrator nu poate schimba adresa de email a unui cont. Va repet, incercam sa rezolvam problema schimbarii adresei de email in scurta vreme. Sper ca pana la finalul lunii sa se implementeze aceste modificari.
Nu inca.
Daca veti dori sa stiti lucrul acesta:
- mergeti in contul Dv. la "Informatii personale"
- campul email trebuie sa fie scris intr-o casuta editabila, cum este "Nume si prenume", de exemplu.
In momentul de fata nu e.
elga50, moderator